Zarchiwizowane aktualności z października 2010 r.

 

"Czerwony Kapturek". Dla rodziców i dla dzieci

o spektaklu pisze Zbigniew Wieczorek w "Gazecie Wyborczej"

Tak udanego przedstawienia na początek sezonu dawno nie widziałem w radomskim teatrze. ... więcej »

 
 
 
 

"Iwona" Szekspirem podszyta

o "Iwonie, księżniczce Burgunda" pisze Zbigniew Wieczorek w "Gazecie Wyborczej"


Trzeba zacząć od pochwały muzyki, koncepcji scenograficznej i choreografii przedstawienia. W kapitalnym skrócie scenicznym mamy jednocześnie labirynt pałacowych wnętrz, plac dziecięcych zabaw i musicalową scenę obrotową, przypominającą karuzelę i szopkę zarazem ... więcej »

 
 

Przebojowe Siostrunie już wkrótce na naszej scenie!

We wtorek 19 października rozpoczęliśmy próby do naszej najnowszej premiery - muzycznej komedii "Siostrunie", na którą zaprosimy Państwa już w Sylwestra. Znakomita zabawa gwarantowana! ... więcej »

 
 

"Królowe Brytanii" - festiwalowo

Miło nam poinformować, że spektakl "Królowe Brytanii" został zaproszony do udziału w V Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Współczesnych "R@port", który odbywać się będzie w dniach 21-27 listopada w Gdyni. ... więcej »

 
 
 

Zapraszamy do Teatru

wracamy po wakacjach :)))

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Już za chwilę z drzew spadną pierwsze liście, w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek, a my oczywiście zapraszamy Państwa do Teatru ... więcej »

 
 
 

Iwona, księżniczka Burgunda

PREMIERA STUDENCKA - 22 października godz. 18.00

Podobnie jak w minionym sezonie Teatr Powszechny zaprasza młodych Widzów na premiery studenckie. Pierwsza z nich już w najbliższy piątek - "Iwona, księżniczka Burgunda". Wybierzcie się koniecznie! ... więcej »

 
 

Żałoba - odwołane spektakle

W związku z żałobą ogłoszoną na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego po tragicznym wypadku, w którym zginęło 18 osób ... więcej »

 
 

Festiwal przekroczył półmetek...

Życie Teatru Powszechnego od minionej soboty podporządkowane zostało twórczości Gombrowicza. Za nami już pięć festiwalowych spektakli, przed nami jeszcze przedstawienia z Katowic, Sztokholmu i Sfantu Gheorghe. Komu w tym roku przypadnie Grand Prix, jak jurorzy rozdysponują nagrody indywidualne? ... więcej »

 
 

"Carmen Latina" - ogłoszenie

W związku z koniecznością przerwania piątkowego spektaklu "Carmen Latina" z powodu awarii technicznej ... więcej »

 
statystyka