Zarchiwizowane aktualności z września 2010 r.

 

Radomski teatr przyciąga

miniony sezon artystyczny podsumowuje Krystyna Kasińska w "Miesięczniku Prowincjonalnym"

Spektakularne - to określenie najlepiej pasuje, oczywiście moim zdaniem, do zakończenia minionego sezonu teatralnego. ... więcej »

 
 

9. Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski już wkrótce

16-21 października 2010

Trwają przygotowania do 9. Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego. Znany jest już pełny repertuar tegorocznego konkursu. Jak w poparzedniej edycji spektakle będzie oceniać międzynarodowe jury pod przewodnictwem Jacka Wakara. ... więcej »

 
 

Danuta Dolecka świętowała 30 lecie pracy na scenie

o piątkowym benefisie pisze Barbara Koś w "Echu Dnia"

Śmiech ale i łzy wzruszenia towarzyszyły benefisowi Danuty Doleckiej. Ceniona na scenie i lubiana aktorka oczarowała wszystkich swoim talentem i osobowością.. ... więcej »

 
 

Czy znacie Czerwonego Kapturka?

Najnowsza premiera Sceny Fraszka - zapraszamy już 26 września

Jeśli myślicie, że opowieść o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka, znacie na wylot i nic Was nie zaskoczy, to jesteście w błędzie... Przekonajcie sie sami. ... więcej »

 
 

Benefis Danuty Doleckiej

10 września 2010 r. godz. 19.00 - Scena Kameralna im. A. Bieniasza

W bieżącym roku jedna z naszych Koleżanek, Danuta Dolecka obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji w najbliższy piątek odbędzie się uroczysty benefis, na który najserdeczniej Państwa zapraszamy. ... więcej »

 
statystyka