Zarchiwizowane aktualności z grudnia 2012 r.

 

Wielki Gombro w dzielnym Grabo

o "Wspomnieniach polskich i "Dziennikach" Gombrowicza w reżyserii Mikołaja Grabowskiego pisze Łukasz Drewniak w "Dzienniku Polskim"

 
 

Nasze plakaty w Olsztynie!

wystawa "Lech Majewski - projekty, plakaty, szkice, książki"

Miło nam poinformować, że kilkanaście plakatów zaprojektowanych przez prof. Lecha Majewskiego dla naszego Teatru, jest obecnie prezentowanych w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie. ... więcej »

 
 

Wspomnienia młodego Witolda

O "Wspomnieniach polskich" Witolda Gombrowicza w reżyserii Mikołaja Grabowskiego pisze Paulina Borek-Ofiara w Teatraliach

To mądry i inteligentny spektakl. (...) Radomscy aktorzy grają wybornie - są wiarygodni. Z jednej strony ironiczni, zapalczywi, do cna krytyczni, z drugiej - refleksyjni, subtelni, zabawni... Po prostu: Gombrowiczowscy. Bez kompleksów podeszli do zadania i poradzili sobie z nim koncertowo. Chapeau bas! ... więcej »

 
 

Inny wymiar istnienia

"Beckett" - premiera 28 grudnia 2012, godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy na naszą najbliższą premierę - spektakl złożony z jednoaktówek „największego dramaturga XX wieku" w opracowaniu jednego z najbardziej cenionych polskich reżyserów teatralnych, Waldemara Śmigasiewicza. ... więcej »

 
 

Monopol na diabelskie zwierciadło

o "Królowej Śniegu" pisze mata w Dzienniku Teatralnym

(...) Spektakl dość wyjątkowy. Nowatorski i tradycyjny zarazem. Na słowa uznania zasługuje młody zespół aktorów, który z niezwykłą fantazją kreuje wyraziste postacie. (...) Mnie bardzo się podobało. ... więcej »

 
 
 

Przedstawienie pełne paradoksów

"Beckett" - premiera 28 grudnia godz. 19.00

Reżyser przedstawienia, Waldemar Śmigasiewicz, opowiada o swoim odkrywaniu Becketta, specyficznym rodzaju pracy nad jego tekstami i znaczeniu słowa. ... więcej »

 
 
 
statystyka