Zarchiwizowane aktualności z grudnia 2014 r.

 

Piękna baśń, pomysłowe lalki, powiew egzotyki...

o "Słowiku" po premierze pisze Barbara Koś na łamach "Echa Dnia"

Szary, zwykły słowik przemienia okrutnego Cesarza w człowieka - cudo, miłującego swoich poddanych i zabiegającego o ich los. Gdyby tak każdy człowiek mógł mieć takiego Anioła Stróża! ... więcej »

 
 

XI Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski

Relacje radomskiego oddziału „Teatraliów” :)

Zachęcamy do lektury :) ... więcej »

 
 

Spektakl, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

po konferencji prasowej poświęconej "Słowikowi" w reż. Chia-yin Cheng pisze Katarzyna M. Wiśniewska w "Gazecie Wyborczej"

14 grudnia na scenie Fraszka w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego spektakl, jakiego jeszcze w Polsce nie było! W koprodukcji polsko-tajwańskiej powstało przedstawienie "Słowik" inspirowane baśnią Hansa Christiana Andersena. Reżyserką spektaklu reżyserką jest Chia-yin Cheng z Tajwanu, a radomscy aktorzy posługiwać się będą pięknymi maskami i lalkami stworzonymi przez tajwański zespół teatralny. ... więcej »

 
 

"Niebezpieczne związki"

ZMIANA TERMINU PREMIERY

Uprzejmie informujemy, że zaplanowana na 20 grudnia premiera "Niebezpiecznych związków" w reżyserii Michała Siegoczyńskiego została przesunięta na inny termin. O dokładnej dacie premiery i najbliższych spektakli poinformujemy wkrótce. Za zamianę serdecznie przepraszamy! ... więcej »

 
 

OGŁOSZENIE

Prezydent Miasta Radomia zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie usługi w zakresie przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za 2014 rok Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu ... więcej »

 
 

Najpiękniejsze Boże Narodzenie...

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do innych i wyciągasz do nich dłoń, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei tym, którzy są przytłoczeni, jest Boże Narodzenie... Bądźmy dla siebie serdeczni i życzliwi nie tylko w te cudowne Święta :))) ... więcej »

 
 

Sylwestrowa "Kolacja dla głupca" na teatralnych deskach

naszą najbliższą premierę anonsuje Bożena Dobrzyńska w portalu mojradom.pl

Na kolację - i to nie byle jaką - zaprasza w sylwestra Teatr Powszechny. Strawa będzie i duchowa, i materialna. Czyli zabawa, jak na ostatni dzień w roku przystało. ... więcej »

 
statystyka