Zarchiwizowane aktualności z listopada 2014 r.

 

Kotłownia jak nowa...

"Wyposażenie sceny Kotłownia" dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego :)

 
 

PIERWSZA MŁODOŚĆ

na scenie Kotłownia już od 7 listopada! :)

"W życiu kobiety rozróżnić można siedem ok­resów: niemowlę, dziew­czyn­ka, dziew­czy­na, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta i młoda kobieta..." ... więcej »

 
 

Pierwsza polsko-tajwańska koprodukcja teatralna :)))

"Słowik" w reż. Chia-yin Cheng od 14 grudnia na scenie Fraszka!

Już w niedzielę 14 grudnia zapraszamy Państwa na prapremierę wyjątkowego spektaklu, który powstaje w koprodukcji Teatru Powszechnego z tajwańskim Puppet & Its Double Theater. Klasyczna baśń, przepiękne lalki, nieco egzotyki, niespotykane połączenie dwóch odległych kultur i tradycji. Ciekawi jesteście, co z tego wyniknie? Koniecznie rezerwujcie czas od 14 grudnia i pędźcie na scenę Fraszka! :) ... więcej »

 
 

"Niebezpieczne związki" - nowy spektakl Michała Siegoczyńskiego

prapremiera na scenie kameralnej już wkrótce!

W spektaklu Michała Siegoczyńskiego klasyczna powieść Pierre'a Choderlos de Laclosa stanowi źródło inspiracji i punkt wyjścia do prowadzonego z dystansem i nie pozbawionego humoru "badania" naszej współczesnej (nie)/wrażliwości oraz granic bezpiecznych (?) relacji międzyludzkich. ... więcej »

 
 

Czy macie już Państwo sylwestrowe plany?

Jeśli jeszcze wahacie się, gdzie spędzić tę wyjątkową noc, serdecznie zapraszamy do teatru! Przygotowaliśmy dla Państwa pełne niespodzianek i pysznej zabawy przyjęcie - „Kolację dla głupca". Kto i dlaczego jest tytułowym głupcem? Jak zakończy się kolacja? Dowiecie się już 31 grudnia! :) ... więcej »

 
 

Gwiazdy...

:)))

"Bo przecież jeśli zapalają gwiazdy, to znaczy, że komuś potrzebne są nocą..." Przedstawiamy Wam filmową wizytówkę naszego Teatru. Mamy nadzieję, że ją polubicie. Autorem zdjęć jest Michał Grabowski. ... więcej »

 
 

Pragnienie opętania

o "Dybuku" pisze Agnieszka Wojciechowska w "OK!Magazynie"

 
statystyka