Zarchiwizowane aktualności z stycznia 2014 r.

 

Dajcie mi tenora! - tornado uczuć w Teatrze Powszechnym w Radomiu

spektakl poleca Małgorzata Ziewiecka z portalu coolturalnyradom.pl

Farsa operowa "Dajcie mi tenora" - to udana, noworoczna propozycja radomskiego teatru. (...) Do dziś poliki bolą mnie od śmiechu. To trzeba zobaczyć! ... więcej »

 
 

Kto zastąpi tenora?

Z reżyserem Marcinem Sławińskim tuż przed premierą sztuki "Dajcie mi tenora!" rozmawia Karolina Stasiak z "Gazety Wyborczej"

Jest to komedio-farsa farsa, w której będzie wątek romantyczny, co ja bardzo lubię. A do tego dużo muzyki. Jednym słowem mikstura, która pozwoli przyjemnie spędzić czas. :) ... więcej »

 
 

Udany Sylwester w Teatrze Powszechnym w Radomiu

o spektaklu "Dajcie mi tenora!" pisze Barbara Koś w "Echu Dnia"

(...) Zabawa jest przednia. Sztuka "Dajcie mi tenora" jest farsą z dobrym pomysłem i - sympatyczną. Gwiazdą spektaklu jest Łukasz Mazurek jako Max. ... więcej »

 
 

Z teatralnym uśmiechem w Nowy Rok

o spektaklu "Dajcie mi tenora!" pisze Agata Guza w portalu teatrdlawas.pl

Reżyser spektaklu, Marcin Sławiński, stworzył przedstawienie na naprawdę wysokim poziomie. Wartka akcja, znakomite tempo i zabawne dialogi sprawiają, że spektakl ogląda się z zapartym tchem i z wielkim zainteresowaniem. Nowa komedia radomskiego teatru ujęła mnie rodzajem humoru, który był doskonale wyważony. ... więcej »

 
 

"Piaf" na Walentynki

W związku z wielokrotnie ponawianymi prośbami naszych Widzów już w lutym na afisz powraca... PIAF ze znakomitą Katarzyną Jamróz w tytułowej roli. Ten spektakl jest gwarancją udanego wieczoru! Sprawdźcie sami ... więcej »

 
 

Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski

nominowany do tytułu "Wydarzenie 25-lecia"!

Z nieskrywaną radością informujemy, że Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski został nominowany do tytułu "Wydarzenie 25-lecia" w plebiscycie "Gazety Wyborczej". Będzie nam miło, jeśli zechcecie oddać na nas swój głos :) ... więcej »

 
statystyka