Zarchiwizowane aktualności z czerwca 2015 r.

 

Sposób na Kochanowskiego

recenzja Agnieszki Wojciechowskiej z "OK!Magazynu"

"Niepodobnym obyczajem" to świeże, zabawne i intrygujące spojrzenie na coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się męczące i nieaktualne. Spektakl najzwyczajniej w świecie wciąga (...). Z pewnością duża w tym zasługa aktorów, którzy wykonali ogromną pracę, by, posługując się trudnym tekstem, zachować naturalność i swobodę. Należą im się gratulacje!
Sezon 2014/2015 kończy się ambitnie - ciekawym, wciągającym, miejscami zabawnym, a przede wszystkim współczesnym spektaklem! ... więcej »

 
 

Doposażamy dużą scenę i modernizujemy widownię

dzięki środkom z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miejskiego w Radomiu

 
 

Budżet Obywatelski 2016

"Salon artystyczny w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego" (obszar ogólnomiejski, pozycja 23)

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i postulatom, Teatr Powszechny złożył do Budżetu Obywatelskiego na rok 2016 wniosek, dotyczący zorganizowania w naszym Teatrze SALONU ARTYSTYCZNEGO. Celem projektu jest modernizacja przestrzeni przeznaczonej dla publiczności - zorganizowanie bufetu dla publiczności. Liczymy na Państwa wsparcie :) ... więcej »

 
 

Wakacyjna metamorfoza dużej sceny

realizacja zadania pn. "Doposażenie dużej sceny Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu wraz z modernizacją widowni"

Wraz z końcem sezonu rozpoczęliśmy prace modernizacyjne na naszej dużej scenie. Już za kilka tygodni widownia dużej sceny zmieni się nie do poznania dzięki ministerialnym i miejskim środkom. ... więcej »

 
 
 
 
 

Przetarg na dostawę i montaż foteli teatralnych dla widowni dużej sceny

Wyjaśnienie treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

 
statystyka