Zarchiwizowane aktualności z lutego 2016 r.

 
 

"Władza" Nicka Deara w reżyserii Andrzeja Bubienia

nasza najbliższa premiera!

Od kilku tygodni trwają u nas intensywne próby do spektaklu, na który zaprosimy Państwa wraz z nadejściem wiosny. Premiera "Władzy" Nicka Deara w reżyserii Andrzeja Bubienia już 18 marca :) Koniecznie do zobaczenia! ... więcej »

 
 

Żądza "Władzy"

z reżyserem spektaklu Andrzejem Bubieniem rozmawia Agnieszka Wojciechowska z "OK!Magazynu"

„Władza" jest tekstem aluzyjnym, których dzisiaj mamy już niewiele, a ten jest rzeczywiście bardzo dobrze napisany. Stanowi pewną krzyżówkę, którą widz ma rozwiązać. Oprócz tego, że śledzi on perypetie bohaterów - kogoś lubi, kogoś nie, z kimś się identyfikuje lub nie - to przy okazji rozwiązuje pewien rebus, w którym za postaciami kryją się inne postacie czy nazwiska, które znamy, które nas otaczają. ... więcej »

 
 

UWAGA! ODWOŁANY SPEKTAKL

"Baśń o dzielnym Radomirze" - 10 kwietnia, godz. 13.00, scena Fraszka

Uprzejmie informujemy, że z powodu choroby aktora, zmuszeni jesteśmy odwołać spektakl "Baśń o dzielnym Radomirze" w niedzielę, 10 kwietnia 2016. ... więcej »

 
 

FERIE W TEATRZE :)

W jaki sposób najciekawiej zagospodarować dzieciom wolny czas (zwłaszcza, kiedy aura nie rozpieszcza i na białe szaleństwo trudno liczyć)? Rzecz jasna, proponując im wyjście do teatru! Zaręczamy, że tej wizyty długo nie zapomną!
Tym bardziej, że w czasie ferii na naszej scenie Fraszka na dzieciaki czeka nietuzinkowy rycerz Radomir i jego przesympatyczny kompan... Znakomita zabawa murowana! ... więcej »

 
statystyka