Wyjaśnienie treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

19.09.2018
Działając na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579)  Zamawiający  odpowiada na pytania Wykonawcy:

 

Pytanie 1 :

„Dlaczego zamawiający nie zawarł we wzorze umowy zapisu o waloryzacji zgodnie z art. 142 ust. 5 ustawy PZP (z późn. zm.) Ustawa z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych? Wnosimy o zawarcie w umowie odpowiedniego zapisu.

 

Odpowiedź:

Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie ma obowiązku stosowania przepisów prawa Działu IV ustawy Pzp w tym art. 142. Wynika to z art 138l ustawy Pzp.

 


Informacja o cookies
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X