Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Szanowni Widzowie!

W związku ze wznowieniem 19 czerwca br. działalności naszego teatru informujemy, że będziemy stosować się do aktualnych na dany moment zaleceń sanitarnych Rządu -w tym do ograniczenia liczby Widzów, określonej obecnie na poziomie 50% pojemności widowni. Widzowie będą usadzani na zasadzie „szachownicy".

Prosimy o wyrozumiałość.

Dodatkowo zachowując wszelkie rekomendowane zasady i obostrzenia, wynikające z sytuacji epidemicznej przed wejściem do teatru Widzów będą obowiązywały zalecenia zasłonięcia maseczką ochronną ust i nosa, w budynku zapewnimy stanowisko do dezynfekcji dłoni płynem odkażającym, prosimy o zachowania bezpiecznego dystansu podczas przemieszczania się po terenie teatru. W teatrze chwilowo zawieszamy także możliwość korzystania z szatni. Informujemy również, że w dniu przybycia na spektakl każdy z Widzów będzie miał zmierzoną temperaturę i będzie proszony o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia - druk do pobrania poniżej.

Pamiętaj!
Przychodząc do teatru, przynieś ze sobą wypełniony druk. Możesz go pobrać poniżej.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.