Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image
Image
Pomoc Domowa

„Pomoc Domowa”

Drodzy Widzowie,

w ostatnim czasie nie możemy się z Wami spotykać podczas spektakli, ale obiecujemy, że nie próżnujemy! Miło nam poinformować, że trwają próby do najnowszej sztuki, której premiera zaplanowana jest na 31 grudnia. "Pomoc domowa" to znakomita farsa mistrza gatunku Marca Camolettiego, która od wielu lat podbija sceny teatrów na całym świecie. Dynamiczna akcja, błyskotliwe i pełne humoru dialogi i miłosny galimatias to przepis na udany wieczór.

Znudzone monotonnym życiem małżeństwo, para kochanków oraz urzekająca i pełna energii pomoc domowa, która robi wszystko, żeby uratować każdą sytuację. Do tego tajemniczo znikający alkohol… Jesteście ciekawi, jak zakończą się perypetie naszych bohaterów? Przyjdźcie do teatru i przekonajcie się sami. Bilety na premierę mogą Państwo kupić wybierając odpowiedni dzień:

29, 30 grudnia, g. 18:00 Spektakle przedpremierowe
31 grudnia, g. 18:00 i 21.30 PREMIERA SYLWESTROWA

Spektakl reżyseruje Krzysztof Dracz, a w tytułowej roli zobaczymy dyrektor teatru Małgorzatę Potocką. W spektaklu wystąpią również Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Mateusz Kocięcki i Jarosław Rabenda.

Prapremiera spektaklu według tłumaczenia Bartosza Wierzbięty odbyła się w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
Adaptacja: Krystyna Janda
Reżyseria: Krzysztof Dracz
Scenografia: Michał Dracz
Kostiumy: Tomasz Ossoliński

Zapraszamy serdecznie!

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.