Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image
Image
odwołane spektakle (Radom)

Drodzy Widzowie! Akcję prezentową czas zacząć
Karnet lub bilet otwarty znakomitym prezentem!

Zapraszamy, aby z okazji Mikołaja czy nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia sprezentować bliskim karnet na 3 spektakle w cenie 120 zł lub bilet otwarty na dowolnie wybrany spektakl w naszym teatrze za 90 zł. Zakupu można dokonać w kasie Teatru lub na naszej stronie.

Jednoczesnie zapraszamy do kasy teatru, ponieważ do zakupionego Karnetu, lub biletu otrzymujecie Państwo dodatkowo opakowanie prezentowe!

Kasa teatru czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 

Będzie mnóstwo czasu i okazji aby te prezentowe bilety wykorzystać, nasza oferta repertuarowa nieustannie się powiększa! Mimo zamknięcia naszego teatru dla Was drodzy Widzowie my cały czas pracujemy tworząc nowe rzeczy, z których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Zakupione karnety i bilety otwarte będą ważne do końca roku 2021.

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli Państwa zaprosić, abyście zasiedli na naszej widowni. Bez Was drodzy Widzowie teatr nie istnieje!!!

Pozdrawiamy i czekamy z utęsknieniem na lepsze czasy!!!
Podaruj Teatr!

 

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.