Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image
Image

Mamy dla Was propozycję, jak przyjemnie spędzić ten czas. 

Przed obiadem
Spacer ulicami miasta w poszukiwaniu wolontariuszy z puszkami (oczywiście z poszanowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa)

Wolicie późniejszy spacer?
Spokojnie, w centrum spotkacie wolontariuszy aż do wieczora.

Po obiedzie
Wspólne oglądanie transmisji live z radomskiego sztabu na naszym profilu WOŚP Radom

Zaczynamy o 15 - opowiemy Wam, jak w tym roku wygląda nasza praca, porozmawiamy z obsługą sztabu, wolontariuszami z puszkami oraz artystami, którzy uświetnią Wasz wieczór. A jeśli już o artystach mowa...

O 15:30 transmisję spektaklu "Daszeńka" z Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu

Następnie zapraszamy na koncerty!

  • 17.00 -  Alicetea
  • 18.00 -  LUSTRO
  • 19.00 -  Popkultura
  • 20.00 -  Wszyscy Byliśmy Harcerzami

Podczas Finału nie może zabraknąć także Światełka do nieba. I tu będzie nietypowo - o 20:00 konwój pojazdów uprzywilejowanych z udziałem karetek, wozów strażackich, straży miejskiej oraz prywatnych transportów medycznych ruszy na sygnale, w rytm hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z placu Jagiellońskiego i przejedzie trasą: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta, Lekarska, Reja, Mireckiego do 11 Listopada, Chrobrego i Kelles-Krauza. Pomachajcie kierowcom, jeśli tylko macie taką możliwość! 

Samochody przejadą obok szpitala i siedzib straży pożarnej, straży miejskiej i policji, żeby w ten sposób wyrazić podziękowania za trud i pracę w czasie pandemii.

W tym roku Orkiestra zbiera dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Bądźcie z nami!

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.