Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
warsztaty

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu i Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10 – 17 lat na bezpłatne wakacyjne warsztaty, które obejmują dwa bloki tematyczne:

 

Dziennikarstwo online – przygotowanie uczestników zajęć do profesjonalnej realizacji zadań twórców zasobów informacyjnych w Internecie;

 

- Bezpieczne zachowanie w sieci – w życiu prywatnym, społecznym oraz w edukacji.

 

Szkolenie potrwa 30 godzin lekcyjnych i zostanie poprowadzone przez profesjonalnych trenerów.

 

Zajęcia odbywać  się będą w formie online w dniach 16 – 20 sierpnia, godz. 8:30 – 13:30

 

Zapisy trwają do 13 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Formularz zgłoszenia dostępny w przycisku poniżej.

 

Zapisy oraz dodatkowe informacje: Anna Pietruszka, tel. 511823203, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Projekt realizowany jest przez Fundację VCC. Warsztaty realizowane w ramach projektu „Cyfrowe GOKi w podregionie radomskim” nr projektu POPC.03.02.00-00-0067/19 w ramach Programu operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.