Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
kosmosrez.-jerzy-jarocki.jpg

Przed nami kolejne spotkanie z „Wielkimi Mistrzami Sceny na ekranie Teatru Powszechnego w Radomiu”! 23 listopada o godz. 18.00 zaprezentujemy rejestrację spektaklu „Kosmos” w reżyserii Jerzego Jarockiego.

"Halo, jesteście w domu? Rozglądacie się dookoła i dostrzegacie dziwne szczegóły? Witold i Fuks też próbowali połączyć ślady (wróbel na drucie, strzałki na suficie, patyczek na nitce), by nadać sens otaczającej rzeczywistości…” (Witold Gombrowicz).


Obsada: Oskar Hamerski, Marcin Hycnar, Zbigniew Zapasiewicz, Anna Seniuk, Małgorzata Kożuchowska, Mariusz Bonaszewski, Beata Fudalej, Bartłomiej Bobrowski, Kamilla Baar, Wojciech Solarz, Robert Jarociński, Marta Chodorowska. 

Do wspólnego oglądania zaprosi Jacek Wakar - krytyk teatralny, dziennikarz, juror Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego, który poprowadzi rozmowę z aktorem Mariuszem Bonaszewskim!

Serdecznie zapraszamy! 

23 listopada godz. 18.00, Scena Kameralna

Wstęp 5 zł, bilety dostępne tutaj.

 

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.