Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
odwołane spektakle (Radom)

Szanowni Widzowie! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wernisażu rysownika, pisarza i publicysty Rafała Kotomskiego już 24-ego marca o godz. 18:00! Wydarzenie odbędzie się na Foyer Teatru i połączone będzie z otwarciem wystawy rysunków z cyklu „Kraina umarłych sumień” Artysty. 

Podczas wydarzenia Dyrektor Małgorzata Potocka przeczyta fragmenty nowej powieści Rafała Kotomskiego zatytułowanej „Uto”.

Wystawa dostępna będzie do 7 kwietnia 2023r. 

Partnerami wydarzenia są Miasto Radom oraz TVP Kultura.

Rafał Kotomski – dziennikarz, pisarz, rysownik, twórca programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. W mediach był m.in. reporterem TVP i wydawcą „Wiadomości” w latach 2007 – 2009, dyrektorem TVP 3 Warszawa w latach 2017 – 2021 i twórcą koncepcji kulturalnych formatów antenowych, m.in.: „Dwie stolice”, „Gra Warszawa”, „Sztuka w kadrze”, a także widowisk telewizyjnych „Śmierć i dziewczyna. Stare Miasto in memoriam’44”, „Chopin na Pradze”, „Kolędy w Mariańskim Porzeczu”.  

Rysunki wystawiał m.in. w Belinie, Amsterdamie, Warszawie, Płocku, Wrocławiu, Lesznie. Od 2022 właściciel firmy producenckiej Golem Media, ostatnio zrealizował (jako reżyser i scenarzysta) m.in. cykl filmów dokumentalnych „Mury Zagłady”, poświęconych zagładzie getta warszawskiego i otwockiego.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.