Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?

Mamy niezywkle ogromną przjemność zaprosić Państwa na premierowy spektakl pt.: "Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?" który odbędzie się 30 września na Scenie Kameralnej!

Spektakl dedykowany jest wszytkim tym którzy mają ochotę zagłębić się w opowiadaniu Leszka Kołakowskiego, które napisał w 1966 roku dla swojej córki Agnieszki.

O czym jest spetkakl? Gdzieś na świecie mieszka pewien Nosorożec… jest bardzo smutny, ponieważ bardzo chciałby nauczyć się latać. Pewien wróbel ze wszystkich sił próbuje mu w tym pomóc. Jak myślicie?

Czy naszemu bohaterowi uda się spełnić to wyjątkowe marzenie?  A może pogodzi się z przegraną? Zapraszamy na przedstawienie o tym, jak dążyć do realizacji swoich pragnień, jak nieśmiałość przekuć w siłę, jak nabrać odwagi i pewności siebie oraz o tym jak zaakceptować samego siebie. Spektakl pełen ciepłego humoru oraz pięknych piosenek jest idealną propozycją dla dzieci oraz dorosłych, każdy z nas bowiem, niezależnie od wieku, chce spełniać swoje marzenia! I gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził! A może komuś z Was uda się rozweselić pechowego Nosorożca?

Bilety na premierę zostały już wyprzedane, niemniej jednak zapraszamy na pozostałe wolne terminy. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego i Gminy miasta Radom.

nowe logo ministerstwalogo visitRadom

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design