Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
odwołane spektakle (Radom)

Zapraszamy na wzruszający i zabawny wieczór sylwestrowy!

Zagramy dla Państwa spektakl "Przyjazne Dusze" w reż. Przemysława Redkowskiego.

Akcja sztuki rozgrywa się w domu, który należał niegdyś do autora popularnych kryminałów – Jacka Camerona oraz jego żony Suzie. Małżeństwo zginęło tragicznie podczas pobytu we Włoszech. Po śmierci wracają „na swoje włości" jako...para duchów. Sytuację komplikuje przybycie nowych lokatorów. Dom zostaje bowiem wynajęty młodemu małżeństwu, które spodziewa się dziecka. 

Z czasem para duchów orientuje się, że młoda para reprezentuje sobą to, czego im, którzy ze świata odeszli, nie udało się na ziemi zrealizować, choćby marzenia Suzie o dziecku. Postanawiają więc Mary i Simonowi pomóc – bo kłopotów młodym nie brakuje - ale sami nie dadzą rady. Proszą o wsparcie Anioła Stróża... A to z kolei powoduje lawinę zabawnych, podszytych humorem sytuacji i nieuchronnie prowadzi do konfrontacji mieszkających w jednym domu par.

Przyjazne dusze to  opowieść o marzeniach i przemijaniu, w której nieco niedojrzała miłość młodych spotyka się z dojrzałym i doświadczonym, choć bynajmniej nie wyblakłym uczuciem. To opowieść o tym, że miłość jest wieczna. Szczególnie, gdy wspierają ją przyjazne dusze...

Obsada:
Joanna Jędrejek/Izabela Brejtkop, Katarzyna Dorosińska, Nela Maciejewska, Adam Majewski, Mateusz Michnikowski, Jarosław Rabenda, Michał Węgrzyński.

Ceny biletów:
godz.: 18.00 | 150 zł/os. spektakl z lampką szampana
godz.: 21.30 | 250 zł/os. spektakl z bankietem 

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design