Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image

(…) Spektakl wyzwala emocje zarówno u dzieci, jak i u widzów dorosłych. Drugim walorem tego przedstawienia jest tak charakterystyczne dla Zygmunta Wojdana zafascynowanie magią teatru (…). Uzupełnieniem jest świetnie wydany program w kształcie teatralnej maski, uzupełniony małym słowniczkiem teatralnym.
(…) „Burza w teatrze Gogo” to jedna z najlepszych premier w mijającym sezonie teatralnym i bardzo udany reżyserski powrót Zygmunta Wojdana.

(ZB), Magia teatru, „Echo Dnia”, 14.06.1999.

 

Swój powrót do „Powszechnego” Zygmunt Wojdan przygotował jakby od niechcenia. Wybrał mądry tekst Andrzeja Maleszki i na scenę zaprosił aktorów. Potem po prostu zrobił dobry spektakl.
(…) Z tego wszystkiego powstała opowieść ciepła, poruszająca i interesująca. (…) Reżyser wydobył cały sens sztuki, a przedstawienie jest sprawnie i lekko zagrane.

Barbara Koś, Mój dobry Gogo, „Słow Ludu” 1999, nr 140 z dn. 19.06.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.