Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image

(…) Najlepiej radzi sobie na scenie para głównych bohaterów Sally – Joanna Fertacz oraz Bill – Andrzej Bieniasz. Nie gorzej Jacquelin – Danuta Dolecka, księżna Maria – Aleftyna Gościmska oraz sir John – Andrzej Iwiński. Z postaci epizodycznych nie sposób nie zapamiętać sir Jaspera – Jerzego Wasiuczyńskiego. Jeśli w sukurs aktorskim umiejętnościom idzie pomysłowa scenografia oraz piękne kostiumy Małgorzaty Treutler, to znaczy, że nowy sezon w radomskim teatrze zaczął się obiecująco. Sztuką, która powinna zyskać przychylność widzów w każdym wieku. Sztuką, choć lekką, łatwą i przyjemną – zrobioną z ogromną znajomością magii teatru i profesjonalizmem.
Brawa, które kwitują prawie każdą scenę, owacje na zakończenie spektaklu stały się w czasie premiery prasowej najlepszym tego dowodem.

Krystyna Kasińska, Miłość w rytmie lambeth walk, „Życie Radomskie” 1990, nr 15 z dn. 18.01.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.