Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
ImageJury Konkursu doceniło przedstawienie "2084". Michał Siegoczyński uhonorowany został nagrodą (7000 zł) za najlepszą reżyserię. Nagrody aktorskie (po 7000 zł) - za najlepszą rolę żeńską i za najlepszą rolę męską - przypadły w udziale Aleksandrze Bednarz i Krzysztofowi Prałatowi.
Ponadto Jury Konkursu rekomendowało przedstawienie "2084" do rejestracji przez TVP Kultura.

Konkurs organizowany jest rokrocznie od 1994 r. Jego pomysłodawcą był ówczesny minister kultury i sztuki - Kazimierz Dejmek.
Do tegorocznego Konkursu zgłoszono 443 przedstawienia. Spośród nich do finału zakwalifikowało się 13 spektakli, które oceniało Jury w składzie: Jarosław Gajewski - przewodniczący, Małgorzata Rożniatowska, Bożena Sawicka, Marcin Bartnikowski, Tomasz Kubikowski, Piotr Tomaszuk i Ewa Kwiecień - sekretarz.

Bardzo się cieszymy z wyróżnienia i serdecznie gratulujemy Twórcom "2084"!

Spektakl zrealizowany został w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego, współfinansowany przez Teatr Na Woli im. T. Łomnickiego w Warszawie.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.