Jestem-Spektakl - Teatr Powszechny

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom i wymianie.

Scena Kotłownia
Czas : 90 minut

Jestem

Andrzej Sadowski

Jestem
NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE
18.04.2023 | wtorek
11:00
Scena Kotłownia
19.04.2023 | środa
11:00
Scena Kotłownia
26.04.2023 | środa
11:00
Scena Kotłownia
27.04.2023 | czwartek
11:00
Scena Kotłownia
OPIS

 „Jestem" jest poruszającą opowieścią o trudnym okresie dojrzewania. Główna bohaterka Joanna to wrażliwa, utalentowana dziewczyna, która wkraczając w dorosłość, niespodziewanie dla samej siebie ląduje na niebezpiecznym wirażu. Jej życiowe wybory podyktowane są notorycznymi nieporozumieniami z nadopiekuńczą matką, uporczywym pragnieniem akceptacji, przyjaźni, miłości... Poszukiwanie własnego „ja" okaże się dla Joanny bolesną i brutalną lekcją.

Dramatyczna historia dziewczyny to rzecz o tym, jak łatwo popełnić błąd i jak wielką cenę trzeba za to zapłacić. Przyglądając się losom młodziutkiej bohaterki, wnikliwie obserwujemy również otoczenie, które wywiera niemały (nie zawsze pozytywny) wpływ na podejmowane w tym wieku decyzje i na to, co dzieje się w życiu dorastającego człowieka. 

„Jestem" to spektakl o wymiarze edukacyjnym, dotykający m.in. kwestii budowania własnej tożsamości, poszukiwania akceptacji i problemu uzależnień wśród nastolatków. Przedstawienie wzbogacają songi, wykonywane przez aktora i rapera Mateusza „Kota" Kocięckiego.

Przedstawienie rekomendowane dla widzów od 16 roku życia.


 Czas trwania: 1 godz. 30 min.

fot. M. Strudziński 

prapremiera 16.02.2018

Reżyseria i scenografia
Andrzej Sadowski
Muzyka
Małgorzata Tekiel
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.