Mój boski rozwód-Spektakl - Teatr Powszechny
Image
Image

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom i wymianie.

Scena Kameralna
Czas: 90 minut

Mój boski rozwód

My Brilliant Divorce

Geraldine Aron

Mój boski rozwód
OPIS

„Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek - przyjemny, ale niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby... kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło".

G. Aron "Mój boski rozwód"

 Czy życie po rozstaniu może mieć barwy i pełnię? Jak walczyć z samotnością i nieuchronnym wpływem praw grawitacji na pewne części ciała? Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w zabawnej sztuce o życiu po rozwodzie.

"Mój boski rozwód" to utkana z zaskakujących sytuacji, śmiesznych tekstów i wzruszających momentów historia Angeli, sympatycznej kobiety w średnim wieku, która nagle po latach spokojnego, ułożonego życia musi zmierzyć się z całkowicie nową dla siebie sytuacją - odejściem męża.

Sztuka skrząca się dowcipnymi spostrzeżeniami na temat relacji damsko-męskich, przyjaźni i zazdrości, miłości i seksu. Pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości opowieść o przemijaniu i radości życia, o tęsknotach i lękach, które - od wieków przypisywane kobietom - może wcale nie są wyłącznie kobiece?...

 
Premiera: 22.04.2010

RECENZJE

 Fot. Marian Strudziński 

Event Properties

Event Date 24-11-2023 7:00 pm
Event End Date 24-11-2023 8:30 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kameralna
Przekład
Anna Wołek, Krystyna Podleska
Reżyseria
Zbigniew Rybka
Scenografia
Iza Toroniewicz
Światła
Olaf Tryzna
Opracowanie muzyczne
Krzysztof Prałat
Inspicjent
Ilona Kaluga
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design