Odjechana farsa-Spektakl gościnny - Teatr Powszechny
Image
Image

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom i wymianie.

Spektakl Gościnny  |  Duża Scena
Czas: 110 minut

Odjechana farsa

Odjechana farsa
OPIS

"Odjechana farsa" - najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia. Obejrzenie tego spektaklu może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. 

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak...ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie - jak żyć w szczęśliwym związku - ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej - to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. 

"Odjechana farsa" to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy. 

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.  Czas trwania spektaklu około 110 minut z przerwą. 

Event Properties

Event Date 20-02-2024 7:00 pm
Event End Date 20-02-2024 8:50 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Spektakl Gościnny  |  Duża Scena
Tłumaczenie
Hanna Szczerkowska
Reżyseria
Tomasz Dutkiewicz
Scenografia
Wojciech Stefaniak

Monika Mazur/Joanna Koroniewska

Rebecca Gladney

Piotr Szwedes

Herb Gladney

Please login to register for this event
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design