Osiecka czuła jazz - Sonia Bohosiewicz, spektakl gościnny-Koncert - Teatr Powszechny
Image
Image

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom i wymianie.

Duża Scena
Czas: 100 minut

Osiecka czuła jazz - Sonia Bohosiewicz, spektakl gościnny

Osiecka czuła jazz - Sonia Bohosiewicz, spektakl gościnny
OPIS

Agnieszka Osiecka posiadała szczególną umiejętność obserwacji otaczającego nas życia. Opowieści o miłości, tęsknotach, rozstaniach zaklinała w małe rymowane dzieła sztuki. Choć Poetki nie ma z nami już od 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona tu jest, że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła…

OSIECKA CZUŁA JAZZ to najnowszy projekt Soni Bohosiewicz – znakomitej aktorki i wokalistki, pięknej kobiety z temperamentem i tym jedynym, charakterystycznym błyskiem w oku. Aktorki znanej z wielu filmów i spektakli teatralnych, a której śpiewająca rola w filmie Janusza Majewskiego „Excentrycy” zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów i wzbudziła zachwyt widzów.

Podczas recitalu usłyszycie Państwo znane i lubiane przeboje Agnieszki Osieckiej takie jak Małgośka, Niech żyje bal czy Okularnicy, ale również i inne utwory, które są od dawna w Waszych sercach. To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje Poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko bardzo zaskakujących. To żywe, muzyczne spotkanie przy akompaniamencie jazzowego kwartetu, jest pełne genialnych melodii w wykonaniu najlepszych młodych polskich jazzmanów. Nie stroniąc od efektownych improwizacji, pomagają Soni odtworzyć ciepły, barwny i klimatyczny obraz wybitnej autorki tekstów.

Sonia Bohosiewicz swoim aksamitnym altem oczaruje Państwa, wywoła wzruszenie, czasem uśmiech i radość, a wspierają ją znakomici muzycy: Fabian Włodarek – fortepian, Robert Murakowski – trąbka, flugelhorn, Piotr Górka – kontrabas oraz Patryk Dobosz – perkusja.

Spektakl muzyczny - czas trwania 100 min.

Event Properties

Event Date 08-04-2024 7:00 pm
Event End Date 08-04-2024 8:40 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Duża Scena

Fabian Włodarek

fortepian

Robert Murakowski

trąbka, flugelhorn

Piotr Górka

kontrabas

Patryk Dobosz

perkusja

Please login to register for this event
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design