Jestem-Spektakl - Teatr Powszechny
Scena Kotłownia
Czas: 100 minut

Jestem

Andrzej Sadowski

Jestem
OPIS

 „Jestem" jest poruszającą opowieścią o trudnym okresie dojrzewania. Główna bohaterka Joanna to wrażliwa, utalentowana dziewczyna, która wkraczając w dorosłość, niespodziewanie dla samej siebie ląduje na niebezpiecznym wirażu. Jej życiowe wybory podyktowane są notorycznymi nieporozumieniami z nadopiekuńczą matką, uporczywym pragnieniem akceptacji, przyjaźni, miłości... Poszukiwanie własnego „ja" okaże się dla Joanny bolesną i brutalną lekcją.

Dramatyczna historia dziewczyny to rzecz o tym, jak łatwo popełnić błąd i jak wielką cenę trzeba za to zapłacić. Przyglądając się losom młodziutkiej bohaterki, wnikliwie obserwujemy również otoczenie, które wywiera niemały (nie zawsze pozytywny) wpływ na podejmowane w tym wieku decyzje i na to, co dzieje się w życiu dorastającego człowieka. 

„Jestem" to spektakl o wymiarze edukacyjnym, dotykający m.in. kwestii budowania własnej tożsamości, poszukiwania akceptacji i problemu uzależnień wśród nastolatków. Przedstawienie wzbogacają songi, wykonywane przez aktora i rapera Mateusza „Kota" Kocięckiego.

Przedstawienie rekomendowane dla widzów od 16 roku życia.

Prapremiera: 16.02.2018

Fot. Marian Strudziński 

Event Properties

Event Date 16-02-2018 6:00 pm
Event End Date 16-02-2018 7:40 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kotłownia
Reżyseria i scenografia
Andrzej Sadowski
Muzyka
Małgorzata Tekiel
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design