Dawaj-Spektakl - Teatr Powszechny

Dawaj

Mariusz Bieliński

Dawaj
OPIS

Współczesna tragikomedia. Dwaj bohaterowie - prostaczek i inteligent, uciekają przed poborem do wojska, broniąc się w ten sposób przed wysłaniem na wojnę. Rozpoczynają wędrówkę. Biegną w poszukiwaniu lepszego świata, nie dostrzegając, że to czego szukają, jest w nich samych. Spektakl o interesującej konstrukcji, zaskakujący różnorodnością ujęć sytuacyjnych i zmiennym rytmem, gdzie momenty komiczne niemal niezauważalnie budują tragiczny finał, a sceny brutalne i pełne grozy mistrzowsko łamie subtelna balladowa tonacja.

Realizatorzy i wykonawcy dedykują przedstawienie Koledze Andrzejowi Bieniaszowi, który stworzył niezapomnianą kreację WOWY w pierwszej realizacji przedstawienia pt. "Dawaj" (Premiera: 28 kwietnia 2007r.)premiera 1.03.2008

Event Properties

Event Date 01-03-2008 7:00 pm
Event End Date 01-03-2008 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kameralna
Reżyseria
Jerzy Wasiuczyński
Opracowanie scenograficzne
Wojciech Weryk

Krzysztof Prałat

Sasza

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.