ERATO-Spektakl - Teatr Powszechny

ERATO

promocja antologii „Tygiel” i audiobooka „Erato”

ERATO
OPIS

Zapraszamy na promocję antologii „Tygiel” i audiobooka „Erato”. Oba wydawnictwa zawierają wiersze poetów Grupy Literackiej „Tygiel”, działającej w Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu oraz Grupy Poetyckiej – „Erato”, działającej w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.
Podczas spotkania zaprezentowana zostanie również twórczość literacka uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, Liceum Plastycznego im. Józefa Brandta oraz studentów WF-P UTH w Radomiu.
Opiekunem autorów jest dr Adrian Szary. Wiersze czytać będą aktorzy Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu: Danuta Dolecka i Piotr Kondrat.


Czas: 15 czerwca 2019 roku, godz. 16.00

Miejsce: Scena Kotłownia Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSerdecznie zapraszamy!16 czerwca 2019, godz. 16.00 - scena Kotłownia

Event Properties

Event Date 16-06-2018 7:00 pm
Event End Date 16-06-2018 8:00 pm
Capacity Unlimited
Registered 0
Individual Price Free
Location Scena Kotłownia
Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.