Klejnoty-Spektakl - Teatr Powszechny

Klejnoty

A Bit Between the Teeth

Michael Pertwee

Klejnoty
OPIS

„Klejnoty" to śmieszna, rozgrywająca się w zawrotnym tempie, pełna zaskakujących zwrotów akcji, znakomitych dialogów oraz humoru sytuacyjnego sztuka z wątkiem kryminalnym w tle.

Współwłaściciel salonu jubilerskiego, Roger Fogg jest statecznym kawalerem, stroniącym od niespodzianek domatorem, ceniącym spokój i leniwy rytm swojego unormowanego życia. W tym ustabilizowanym ciepełku nie wszystko jest jednak tak przewidywalne, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Fogg okazuje się być bowiem... zdradzającym żonę nieokiełznanym uwodzicielem, patologicznym kłamcą, sprytnym oszustem i włamywaczem okradającym swój własny sklep. I na dodatek ma wspólnika. A to jeszcze nie koniec niespodzianek!
Zapraszamy Państwa na kilkadziesiąt minut znakomitej zabawy w towarzystwie dwóch nietuzinkowych londyńskich jubilerów, dwóch atrakcyjnych kobiet oraz całkowicie nieprzewidywalnego inspektora policji (w przypadku którego nie do końca da się stwierdzić, czy jest kompletnym idiotą czy może... detektywistycznym geniuszem).
Zatem bądźcie czujni, bawcie się dobrze i... pilnujcie swoich klejnotów! Życzymy udanego wieczoru!

 fot. Michał Sołśniapremiera 8.03.2013

Event Properties

Event Date 08-03-2013 7:00 pm
Event End Date 08-03-2013 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Duża Scena
Przekład
Elżbieta Woźniak
Reżyseria
Bogusław Semotiuk
Scenografia
Wojciech Stefaniak
Projekcje
Alicja Błaszczyńska
Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.