Łowca-Spektakl - Teatr Powszechny

Łowca

Foxfinder

Dawn King

Łowca
OPIS

Współczesna wersja „polowania na czarownice". Akcja sztuki rozgrywa się w nieokreślonym bliżej czasie, w miejscu, gdzie panują zasady jakby żywcem wyjęte z powieści George'a Orwella.
Małżeństwo Samuela i Judith Covey'ów przeżywa trudny czas... Niedawno zmarł ich jedyny syn, a stanowiąca główne źródło utrzymania farma nie przynosi oczekiwanych plonów. W okolicy zaczyna krążyć plotka, że wszystkim nieszczęściom winna jest... plaga lisów.
Pojawiający się pewnego dnia w domu Covey'ów wykwalifikowany łowca, William Bloor ma zbadać sytuację i pomóc w walce z drapieżnikami. Przyjazd Bloora na zawsze odmieni życie nie tylko Judith i Sama... Kim naprawdę jest budzący niepokój, tajemniczy łowca?

Uhonorowany wieloma nagrodami „Łowca" Dawn King to trzymająca w napięciu, znakomicie skonstruowana opowieść o niszczycielskich metodach zniewalania ludzkich umysłów i dusz za pomocą wyimaginowanego wroga. Polecamy i zapraszamy!

 

 Czas trwania: 1 godz. 40 min.

 

fot. M. Strudziński


prapremiera polska 14.01.2017

Event Properties

Event Date 14-01-2017 7:00 pm
Event End Date 14-01-2017 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kameralna
Przekład
Kamila Jansen
Reżyseria i scenografia
Waldemar Zawodziński
Scenografia i kostiumy
Maria Balcerek

Karol Puciaty

Wilhelm Bloor

Łukasz Stawowczyk

Samuel Covey

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.