Mayday-Spektakl - Teatr Powszechny

Mayday

Run for your wife

Ray Cooney

Mayday
OPIS

Jedna z najśmieszniejszych komedii wszech czasów. Historia obrotnego taksówkarza-bigamisty, który bezkolizyjnie lawiruje pomiędzy dwoma domami i dwiema różnymi kobietami. Do czasu... Banalny wypadek sprawi, że skrzętnie skrywana tajemnica zacznie wychodzić na jaw. Czy mężczyźnie uda się zatrzymać lawinę nieprzewidywalnych zdarzeń, które nieuchronnie zmierzają do demaskacji?

Niezwykłe zbiegi okoliczności, dwie kochające żony, homoseksualista i w dodatku dwóch inspektorów policji - to za dużo, nawet jak na obrotnego taksówkarza. Takiej dawki humoru nie można przegapić!

* * *

Gag goni gag, próby wyjaśnienia tylko wszystko gmatwają. Publiczność reaguje znakomicie, co oczywiście jest też zasługą reżysera i aktorów. Wśród nich zaś przede wszystkim będącego w świetnej formie Jarosława Rabendy.

Bożena Dobrzyńska, www.mojradom.pl, 3.01.2008Kolejne minuty spektaklu przynoszą nowe postaci i coraz to bardziej humorystyczne intrygi (…) i widz niepostrzeżenie zostaje wciągnięty w sprawy bohaterów, przygniatanych narastającymi w zawrotnym tempie kłopotami, które rozśmieszają do łez.

Monika Firlej, „Gazeta Wyborcza”, 2.01.2008fot. Dariusz Redospremiera 30.12.2007

Event Properties

Event Date 31-12-2007 7:00 pm
Event End Date 31-12-2007 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Duża Scena
Przekład
Elżbieta Woźniak
Reżyseria
Andrzej Zaorski
Scenografia
Jerzy Rudzki

Włodzimierz Mancewicz

Inspektor Porterhouse

Robert Ostolski

Stanley

Krzysztof Prałat

Inspektor Troughton

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design