Mój boski rozwód-Spektakl - Teatr Powszechny
Scena Kameralna
Czas : 90 minut

Mój boski rozwód

My Brilliant Divorce

Geraldine Aron

Mój boski rozwód
OPIS

„Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek - przyjemny, ale niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby... kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło".

G. Aron "Mój boski rozwód"

 

Czy życie po rozstaniu może mieć barwy i pełnię? Jak walczyć z samotnością i nieuchronnym wpływem praw grawitacji na pewne części ciała? Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w zabawnej sztuce o życiu po rozwodzie.

"Mój boski rozwód" to utkana z zaskakujących sytuacji, śmiesznych tekstów i wzruszających momentów historia Angeli, sympatycznej kobiety w średnim wieku, która nagle po latach spokojnego, ułożonego życia musi zmierzyć się z całkowicie nową dla siebie sytuacją - odejściem męża.

Sztuka skrząca się dowcipnymi spostrzeżeniami na temat relacji damsko-męskich, przyjaźni i zazdrości, miłości i seksu. Pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości opowieść o przemijaniu i radości życia, o tęsknotach i lękach, które - od wieków przypisywane kobietom - może wcale nie są wyłącznie kobiece?...


 Czas trwania: 1 godz. 30 min.

fot. M. Strudziński 

 premiera 22.04.2010

Event Properties

Event Date 22-04-2010 6:00 pm
Event End Date 22-04-2010 7:30 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kameralna
Przekład
Anna Wołek, Krystyna Podleska
Reżyseria
Zbigniew Rybka
Scenografia
Iza Toroniewicz
Światła
Olaf Tryzna
Opracowanie muzyczne
Krzysztof Prałat
Inspicjent
Ilona Kaluga