Wyrzeczenie-Spektakl - Teatr Powszechny

Wyrzeczenie

Jarosław Kamiński

Wyrzeczenie
OPIS
Jak wygląda świat dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków? Piotr kończy studia. Ma żonę i dziecko, musi więc szybko zacząć zarabiać pieniądze. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne : awans, kariera, samochód, lodówka, pralka, telewizor, kabriolet. Ceną, jaką trzeba za to wszystko zapłacić, jest jednak notoryczny brak czasu. Dla rodziny, przyjaciół, dla siebie... W kąt idzie praca doktorska, Kierkegaard, Heidegger. Wszystkie do niedawna ważne plany, młodzieńcze marzenia i ideały. Co się z nimi stało? Czy można się ich wyrzec, równocześnie pozostać sobą?
Przedstawienie uhonorowane nagrodami za najlepszą rolę kobiecą, najlepszą rolę męską oraz najlepszą reżyserię podczas Festiwalu Targi Nowej Dramaturgii - Radom 2007.premiera 30.05.2007

Event Properties

Event Date 30-05-2007 7:00 pm
Event End Date 30-05-2007 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Kameralna
Reżyseria
Jarosław Tochowicz
Scenografia
Magdalena Kazimierska

Maciej Adamczyk

On

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.