Zespół artystyczny

Daniel Mosior
Daniel Mosior

Daniel Mosior

KILKA SŁÓW+
Dzieci mają różne marzenia. Niektóre chcą być strażakiem, inne księżniczką albo bufetową... Ja od zawsze chciałem być jak babcia. Być emerytem... Dopiero pod koniec podstawówki udało się przetłumaczyć mi, że najpierw muszę znaleźć sobie coś innego. Rodzice chcieli, abym został muzykiem. Nauczyciele, żebym zmienił szkołę. Babcia, żebym był szczęśliwy. A ja postanowiłem, że zostanę aktorem. I tak oto pożegnałem się z wysoką emeryturą. Ukończyłem PWST we Wrocławiu na wydziale aktorskim, z czego jestem dumny. Grałem w Teatrze Miejskim w Lesznie, grywam w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i gram w Teatrze  Powszechnym w Radomiu, z czego jestem zadowolony.

Jest teatr, są widzowie, więc mogę być szczęśliwy. To wszystko sprawia, że nie muszę myśleć o utraconym dziecięcym marzeniu.
Przynajmniej na razie.
PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.