Zespół artystyczny

Image
Rafał Iwański

Rafał Iwański

KILKA SŁÓW+
"Od dziecka lubiłem śpiewać i udawać, że jestem kimś innym. Pamiętam jak z bratem nagrywaliśmy "radio" na kasety magnetofonowe. Lubiłem wcielać się w wymyślone przeze mnie postacie. Zmieniałem głos i charakter mówienia. W szkole zawsze chętnie brałem udział w konkursach recytatorskich i przedstawieniach, przychodziło mi to z lekkością. Do osiemnastych urodzin miałem jednak inne pomysły na przyszłość. Chciałem zostać lekarzem, potem przyrodnikiem, rozważałem nawet pójście do seminarium duchownego.

Na mojej imprezie osiemnastkowej moi przyjaciele uświadomili mi, że moje miejsce jest na scenie. Jestem im za to bardzo wdzięczny, bo tak oto po jakimś czasie trafiłem do szkoły teatralnej i tam odnalazłem siebie. Dodatkowo rozwinąłem też moją pasję muzyczną. Naprawdę lubię śpiewać i dzielę się moimi umiejętnościami w szkole muzycznej. Współpracowałem i współpracuję z różnymi instytucjami kultury, bo chcę spróbować chleba z różnych pieców.

Spełniam się również pedagogicznie prowadząc warsztaty i szkolenia. W naszym teatrze możecie mnie zobaczyć w Ryzykownej forsie, Skrzypku na dachu, Daszeńce i Krawcu Panu Niteczce. Bardzo serdecznie zapraszam."
WYKSZTAŁCENIE+
DROGA ZAWODOWA+
PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.