Teatr Powszechny - Teatr Powszechny

Nowe zasady uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych

Szanowna Publiczności,

Z uwagi na dbałość o zachowanie wszelkich koniecznych środków ostrożności, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, nasze spotkania dość mocno ulegną zmianie.

Dla wspólnego bezpieczeństwa musimy przestrzegać aktualnie obowiązujących ograniczeń i wytycznych dotyczących funkcjonowania instytucji kultury. Wierzymy jednak, że nowe zasady uczestnictwa w wydarzeniach przez nas organizowanych, nie przeszkodzą w radości doświadczania sztuki teatru.

Bardzo liczymy na wyrozumiałość i wspólną odpowiedzialność za zdrowie nas wszystkich. Uprzejmie prosimy o wnikliwą lekturę przed planowaną wizytą w Teatrze i o przestrzeganie – razem z nami – poniższych zasad Regulaminu. W razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dyrekcja i Zespół Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu

Dane kontaktowe

Kasa biletowa:
tel. 48 38-65-292,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Obsługi Widzów:
tel. 48 38-65-267,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator do Spraw Zdrowotnych:
Pani Dorota Dużbabel:
tel. 48 38-65-204,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady bezpiecznej wizyty w Teatrze
  1. Pamiętajmy o  złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia (jest to obligatoryjny warunek wejścia do Teatru). Rekomendujemy wypełnienie go i wydrukowanie w domu. Dzięki temu sprawniej będzie nam wszystkim zorganizować wejście do Teatru. Oświadczenie dostępne jest do pobrania, oraz w kasie biletowej Teatru. 
  2. Do teatru przychodzimy z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu sprawniej będziemy mogli zebrać Wasze oświadczenia.
  3. Usta i nos w trakcie całego pobytu w teatrze muszą pozostać zakryte (osobom z chorobami układu krażenia i/lub układu oddechowego zalecamy zastosowanie przyłbic). Nie martw się jeśli zapomnisz maski, w miarę naszych możliwości, będzie można kupić ją w kasie biletowej Teatru.
  4. Uważnie trzymamy dystans fizyczny od innych osób w kolejce do wejścia lub wyjścia oraz do kasy biletowej i wewnątrz budynku Teatru.
  5. Dezynfekujemy ręce za pomocą środka dostępnego w wyznaczonych miejscach
  6. Podczas wejścia na wydarzenie rekomendujemy okazanie bezdotykowo biletu drukowanego lub na urządzeniu mobilnym.
  7. Zachęcamy do dokonywania bezgotówkowych płatności w kasie biletowej.
  8. Na widowni zajmujemy miejsca wskazane lub wcześniej zarezerwowane.
  9. Przestrzegamy regulaminu obiektu oraz wskazówek od Personelu Teatru.
Pliki do pobrania

Regulaminy szczególnych warunków uczestnictwa widzów w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu związany z przeciwdziałaniem COVID-19.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design