Newsletter - Teatr Powszechny

Newsletter

Teatr Powszechny w Radomiu

Zdjecie pochodzi ze spektaklu: "Pomoc Domowa"

Drogi Widzu!

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o premierowych spektaklach, wydarzeniach kulturalnych i działalności naszego teatru.

Dołączając do naszej społeczności zyskasz najświeższe informacje ze świata kultury!

Teatr bez Was nie istnieje drodzy Widzowie!
Dziękujemy, że jesteście.

Proszę sprawdzić wszystkie pola.

Informujemy Pana/Panią, że:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych jest Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu reprezentowany przez dyrektora Teatru.  Administrator danych wyznaczył Inspektora ochrony danych: inspektor@teatr.radom.pl.

Dane będą przetwarzane na podstawie zgody w celu przesyłania korespondencji elektronicznej informującej o repertuarze Teatru. Dane będą przechowywane w bazie administratora do czasu wycofania zgody. Osoby wyrażające zgodę na otrzymywanie korespondencji (newslettera) mają prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na otrzymywanie informacji (prosimy o maila zwrotnego z treścią NIE w celu zaprzestania wysyłki newsletterów) a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne. Newslettery są wysyłane automatycznie do wielu użytkowników naraz. Korzystanie z newslettera jest bezpłatne.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design