Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image
Image
Mój boski rozwód

Mój boski rozwód

XIV Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski dobiegł końca, ale Teatr nie zwalnia tempa.

Już w najbliższych dniach zapraszamy na spektakle pełne dobrego humoru i świetnej rozrywki. 

23, 24, 25 października 2020 godz.19.00

Geraldine Aron
MÓJ BOSKI ROZWÓD
reżyseria Zbigniew Rybka 

Czy życie po rozstaniu może mieć barwy i pełnię? Jak walczyć z samotnością i nieuchronnym wpływem praw grawitacji na pewne części ciała? 

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w przezabawnej komedii o życiu po rozwodzie. Dowiecie się z niej całej prawdy o damsko-męskich relacjach, o przyjaźni i zazdrości, o miłości i seksie, o przemijaniu i radości życia. O tęsknotach i lękach, które - od wieków przypisywane kobietom –  może wcale nie są wyłącznie kobiece?...

  • 23 października 2020 godz.19.00 - Kup bilet
  • 24 października 2020 godz.19.00 - Kup bilet
  • 25 października 2020 godz.19.00 - Kup bilet

Michael Cooney
RYZYKOWNA FORSA
Reż. Paweł Pitera

23, 24, 25 października 2020 godz.18.00

Chcecie poznać przepis na to, jak zarobić 25000 funtów? Wydaje się to trudne i nieosiągalne? Nic bardziej mylnego! Przyjdźcie na naszą sztukę, a przekonacie się sami, jakie to proste. Wymaga jedynie mocnych nerwów i nietuzinkowych pomysłów. Bezrobotny mąż, domniemamy transwestyta, kontroler z urzędu skarbowego, trup, pracownik zakładu pogrzebowego, a wszyscy w towarzystwie pięknych kobiet! Jak w tym szaleństwie poradzą sobie bohaterowie naszej najnowszej farsy? Czy uda im się wyjść cało z opresji? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na szaloną komedię pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji. Musicie to przeżyć z nami!

 

PARTNERZY TEATRU
Image
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.