Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
Image

(…) To, co jest banałem na papierze, może stać się czymś zupełnie innym w teatrze, o czym dobrze wiedzą twórcy radomskiego przedstawienia dla najmłodszej widowni. Zrozumiała to Jolanta Bojanowska-Kunkel, projektując scenografię i kostiumy, zrozumiał Janusz Hamerszmit – reżyser.
(…) Bajecznie kolorowa scena, wypełniona kwiatami, tymi namalowanymi i tymi animowanymi, przyciąga uwagę licznej widowni, reagującej spontanicznie na perypetie kwiatowych indywidualności, animozje, no i centralną intrygę, osnutą wokół zagrożenia piękna przez brzydotę.
(…) Pozostaje muzyka – skoczna, łatwo przyswajalna, wtórująca wierszykom o białych kotkach, pieskach, kogucikach i całej domowej menażerii. Tu dzieci po prostu szaleją. (…) Zabawa jest przednia – i to by właściwie mogło przesądzić o wartościach przedsięwzięcia.

Stanisław Mijas, Ładne kwiatki, „Słowo Ludu” 1986, nr 277 z dn. 27.11.

PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.