Prywatna klinika-Spektakl - Teatr Powszechny

Prywatna klinika

Key for Two

John Chapman, Dave Freeman

Prywatna klinika
OPIS

Pewnego dnia w mieszkaniu Harriet, atrakcyjnej kobiety w średnim wieku, powstaje niezwykłe zamieszanie z udziałem jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i byłego męża. A początkowo poważne tarapaty zamieniają się w splot arcydowcipnych sytuacji toczących się w zawrotnym tempie.
"Prywatna klinika" kojarzy się oczywiście ze środowiskiem medycznym. Na szczęście jednak sytuacja w naszej klinice wygląda zdecydowanie mniej poważnie niż w prawdziwej służbie zdrowia, a leczenie jest bezbolesne, przyjemne i... bardzo skuteczne.

fot. Marcin Żminkowski - urodził się w 1975 roku w Rzeszowie. Studia magisterskie ukończył w KUL-u w Lublinie. Aktor i fotograf Sceny Plastycznej KUL Leszka Mądzika. Prezentował spektakle: „Całun", „Kir", „Wrota", „Wilgoć", „Zielnik" m.in. w Australii, Libanie, Estonii, Niemczech, Rumunii, Słowacji i Polsce. Tam zaczął uprawiać fotografię teatralną. W czasie studiów związany ze środowiskiem młodych filmowców ASF. Nagrodzony za film „Droga" na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Koninie. Warsztatu pisarskiego i fotograficznego uczył się w Laboratorium Reportażu Uniwersytetu Warszawskiego. Fotograf Międzynarodowej Organizacji Pozarządowej ICPE m.in. w Nowej Zelandii, Albanii, USA.
Swoje fotografie prezentował na wystawach m.in. na Węgrzech, w Niemczech, Nowej Zelandii, USA i w Polsce. Fotograf Teatru Powszechnego w Radomiu i Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Fotograf Centrum Filmowego w Łodzi oraz Ogólnopolskiej Agencji Modelek Holly Model Look. Właściciel agencji i studia fotograficznego Blue Art Studio w Rzeszowie. Uczestnik wielu wystaw fotograficznych w kraju i za granicą.premiera 14.06.2008

Event Properties

Event Date 14-06-2008 7:00 pm
Event End Date 14-06-2008 8:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Duża Scena
Przekład
Elżbieta Woźniak
Reżyseria
Jerzy Bończak
Scenografia
Klaudia Solarz
Kostiumy
Ewa Borowik
Opracowanie muzyczne
Małgorzata Małaszko-Stasiewicz

Jerzy Bończak

Ryszard

Krzysztof Prałat

Alek

Ewa Trochim

Anna

Magdalena Margulewicz

Anna

Marta Szmigielska

Mildred

Katarzyna Słomska

Magda

Karolina Łękawa

Magda

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design